Co je srdíčková nadílka?

Vážení a  milí dárci,

projekt Srdíčková nadílka vznikl proto, abyste Vy, milí dárci, měli příležitost obdarovat kočičky, které znáte z našeho útulku Srdcem pro kočky, z.s.,případně z Facebookových stránek

První, druhá i třetí série Srdíčkové nadílky - Vánoční, Velikonoční a Narozeninová - byla velmi úspěšná. Velmi mile jste nás překvapili, dojali a učinili šťastnými především kočičky v našem útulku, ale také nás, jelikož jste nám ukázali, že naše práce má velký význam pro všechny. Dárky dostaly úplně všechny kočičky, přispěli jste na důležité vybavení naší ordinace i kočičích pokojíčků, sypali kočičkám do bříšek a spousta kočiček od Vás dostala příspěvek na veterinární péči prostřednictvím certifikátů.

Vánoční nadílka je naším sedmým projektem a stejně jako v již proběhlých akcích zde najdete všechny kočičí obyvatele našeho útulku Srdcem pro kočky a budete mít příležitost každému z nich splnit přání formou příspěvku na jeden ze tří Vánočních dárků, plněním bříšek nebo zakoupením certifikátů, kterými přispějete na veterinární péči vybrané kočičky.

Jak mnozí z Vás ví, v útulku Srdcem pro kočky bydlí zvlášť dospělé kočičky ve Vrbičanech a koťátka v depozitu v Rakovníku. Letos jsme se rozrostli o depozitum v Hostivicích, které slouží pro vyřešení případů, které jsou nad rámec možností útulku anebo ubytování kočiček tak, aby na karanténě nebyly současně kočičky s virózou a "zdravé" čekající na operaci. Pro snazší orientaci, která kočička kde bydlí, jsme označili kočičky, které bydlí v rakovnickém depozitu velkým písmenkem "R" a kočičky, které bydlí v hostivickém depozitu velkým písmenkem "H".

Princip nákupu zůstává takový, jak jste zvyklí. Vy zašlete finanční prostředky v hodnotě dárku, který si kočička přeje (na základě objednávky z tohoto e-shopu) a my zajistíme nákup dárku u našich obvyklých dodavatelů. Pro snadnější orientaci jsme pro Vás ZDE vytvořili podrobný postup, jak nakupovat.

Certifikát může být dárkem pro Vaše blízké a jeho nákupem přispějete na veterinární péči vybrané kočičky či pejska. Po připsání platby na účet srdíčkového útulku Vám do e-mailu dorazí odkaz na soubor ke stažení. Certifikát stačí vytisknout a můžete jej darovat, tentokrát máme připravené certifikáty v hodnotě 200Kč a 500Kč. Uděláte tím radost nejen sobě, svým blízkým, ale především také kočičkám v útulku.

Hlavní dárky budou zdokumentovány a zveřejněny na našich webových a facebookových stránkách. V průběhu akce Vás budeme informovat o všech nakoupených dárcích.

Velká přání: Rozhodli jsme se, že do vrbičanského útulku zakoupíme Anesteziologický přístroj. Koťátka v rakovnickém depozitu spotřebují velké množství kočkolitu, proto si přejí 50 balení kočkolitu Tigerino. Kočičky v rámci hostivického depozita potřebují především kvalitní gastrointestinální krmivo v podobě granulek i kapsiček. Na všechna tři velká přání můžete kočičkám prostřednictvím Vánoční nadílky také přispívat.

Protože k srdíčkovému útulku neodmyslitelně patří hafadýlka Belinka, Ebinka a Sárinka, můžete zakoupit dárečky i jim. Přejí si především plná bříška, a proto je možné psím kamarádům přispět na granulky, které mají nejraději a také je můžete podpořit příspěvkem na veterinární péči, za který obrdžíte krásný certifikát.

Vaše příchozí platby můžete sledovat na transparentním účtě: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2400720698

V případě, že máte zájem o potvrzení daru pro daňové účely, napište nám na naši adresu srdickovanadilka@srdickovanadilka.cz 

Děkujeme, že jste nás v předchozí Srdíčkové nadílce podpořili a věříme, že i další Srdíčková nadílka bude úspěšná především pro Srdíčkové kočičky. 

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň a kočičkám přejeme krásné Vánoce!