Co je srdíčková nadílka?

Vážení a  milí dárci,

projekt Srdíčková nadílka vznikl proto, abyste Vy, milí dárci, měli příležitost obdarovat kočičky, které znáte z našeho útulku Srdcem pro kočky, z.s.,případně z Facebookových stránek.

Všechny série Srdíčkových nadílek - Vánoční, Velikonoční a Narozeninová - byly velmi úspěšné. Velmi mile jste nás překvapili, dojali a učinili šťastnými především zvířátka v našem útulku, ale také nás, jelikož jste nám ukázali, že naše práce má velký význam pro všechny. Dárky dostaly úplně všechny kočičky i pejskové, přispěli jste na důležité vybavení naší ordinace i kočičích pokojíčků, sypali kočičkám i pejskům do bříšek a spousta z nich od Vás dostala příspěvek na veterinární péči prostřednictvím certifikátů.

Velikonoční nadílka 2018 je naším osmým projektem a stejně jako v již proběhlých akcích zde najdete všechny kočičí i psí obyvatele našeho útulku Srdcem pro kočky a budete mít příležitost každému z nich splnit přání formou příspěvku na jeden ze tří Velikonočních dárků, plněním bříšek nebo zakoupením certifikátů, kterými přispějete na veterinární péči vybrané kočičky či pejska.

Jak mnozí z Vás ví, v útulku Srdcem pro kočky bydlí zvlášť dospělé kočičky ve Vrbičanech a koťátka v depozitu v Rakovníku. Minulý rok jsme se rozrostli o depozitum v Hostivici, které slouží pro vyřešení případů nad rámec možností útulku anebo ubytování kočiček tak, aby na karanténě nebyly současně kočičky s virózou a "zdravé" čekající na operaci. V  hostivickém depozitu letos vznikl mimo jiné také pokojíček pro dožívající kočičky s chronickým onemocněním ledvin tak, aby měla zvířátka na sklonku života klid a co nejkvalitnější podmínky. Pro snazší orientaci, která kočička kde bydlí, jsme označili kočičky, které bydlí v rakovnickém depozitu velkým písmenkem "R" a kočičky, které bydlí v hostivickém depozitu velkým písmenkem "H". Kočičky, které bydlí na základně útulku ve Vrbičanech, zůstávají bez označení.

Princip nákupu zůstává takový, jak jste zvyklí. Vy zašlete finanční prostředky v hodnotě dárku, který si kočička přeje (na základě objednávky z tohoto e-shopu) a my zajistíme nákup dárku u našich obvyklých dodavatelů. Pro snadnější orientaci jsme pro Vás ZDE vytvořili podrobný postup, jak nakupovat.

Certifikát může být dárkem pro Vaše blízké a jeho nákupem přispějete na veterinární péči vybrané kočičky či pejska. Po připsání platby na účet srdíčkového útulku Vám do e-mailu dorazí odkaz na soubor ke stažení. Certifikát stačí vytisknout a můžete jej darovat, máme pro Vás připravené certifikáty v hodnotě 200Kč a 500Kč. Uděláte tím radost nejen sobě, svým blízkým, ale především také kočičkám v útulku.

Hlavní dárky budou zdokumentovány a zveřejněny na našich webových a facebookových stránkách. V průběhu akce Vás budeme informovat o všech nakoupených dárcích. Zde chystáme ale nové zprostředkovávání fotografií. Protože byly v minulosti při focení kočičky se zakoupenými dárky stresovány, budeme nově přikládat zvlášť foto oddarované kočičky a zvlášť foto s dárky. Tyto dvě fotografie budou poté společně zveřejňovány.

Velká přání: Rozhodli jsme se, že do vrbičanského útulku zakoupíme paletu kvalitního bentonitového steliva Zverlit. Koťátka i dospělé kočičky v rakovnickém depozitu spotřebují také velké množství kočkolitu, proto si přejí 50 balení kočkolitu TigerinoKočičky z hostivického depozita si přejí Elektrolux EUP82RR na úklid pokojíčků. Na všechna tři velká přání můžete kočičkám prostřednictvím Velikonoční nadílky také přispívat.

Protože k srdíčkovému útulku neodmyslitelně patří hafadýlka Belinka, Ebinka a Sárinka, můžete zakoupit dárečky i jim. Přejí si především plná bříška, a proto je možné psím kamarádům přispět na granulky, které mají nejraději a také je můžete podpořit příspěvkem na veterinární péči, za který obrdžíte krásný certifikát.

Vaše příchozí platby můžete sledovat na transparentním účtě: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2400720698

V případě, že máte zájem o potvrzení daru pro daňové účely, napište nám na naši adresu srdickovanadilka@srdickovanadilka.cz

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň a kočičkám přejeme požehnané Velikonoce!