Co je srdíčková nadílka?

Vážení a  milí dárci,

projekt Srdíčková nadílka vznikl proto, abyste Vy, milí dárci, měli příležitost obdarovat kočičky, které znáte z našeho útulku Srdcem pro kočky, z.s.,případně z Facebookových stránek

První série Srdíčkové nadílky - Vánoční, Velikonoční a Narozeninová - byla velmi úspěšná. Velmi mile jste nás překvapili, dojali a učinili šťastnými především kočičky v našem útulku, ale také nás, jelikož jste nám ukázali, že naše práce má velký význam pro všechny. Dárky dostaly úplně všechny kočičky, přispěli jste na důležité vybavení naší ordinace, sypali kočičkám do bříšek a spousta kočiček od Vás dostala příspěvek na veterinární péči prostřednictvím certifikátů.

Narozeninová nadílka je naším šestým projektem a stejně jako v již proběhlých akcích zde najdete všechny kočičí obyvatele našeho útulku Srdcem pro kočky a budete mít příležitost každému z nich splnit přání formou příspěvku na jeden ze tří Narozkových dárků, plněním bříšek nebo zakoupením certifikátů, kterými přispějete na veterinární péči vybrané kočičky.

Jak mnozí z Vás ví, v útulku Srdcem pro kočky bydlí zvlášť dospělé kočičky ve Vrbičanech a koťátka v depozitu v Rakovníku. Pro snazší orientaci, která kočička kde bydlí, jsme označili kočičky, které bydlí v rakovnickém depozitu, velkým písmenkem „R“.

Princip nákupu zůstává takový, jak jste zvyklí. Vy zašlete finanční prostředky v hodnotě dárku, který si kočička přeje (na základě objednávky z tohoto e-shopu) a my zajistíme nákup dárku u našich obvyklých dodavatelů. Pro snadnější orientaci jsme pro Vás ZDE vytvořili podrobný postup, jak nakupovat.

Certifikát může být dárkem pro Vaše blízké a jeho nákupem přispějete na veterinární péči vybrané kočičky či pejska. Po připsání platby na účet srdíčkového útulku Vám do e-mailu dorazí odkaz na soubor ke stažení. Certifikát stačí vytisknout a můžete jej darovat, tentokrát máme připravené certifikáty v hodnotě 200Kč a 500Kč. Uděláte tím radost nejen sobě, svým blízkým, ale především také kočičkám v útulku.

Veškeré dárky budou zdokumentovány a zveřejněny na našich webových a facebookových stránkách. V průběhu akce Vás budeme informovat o všech nakoupených dárcích.

Velká přání: Vzhledem k tomu, že léto je nejméně příznivým útulkovým obdobím, rozhodli jsme se, že do vrbičanského útulku zakoupíme 50 balení kočkolitu Tigerino. Stejně tak koťátka v rakovnickém depozitu spotřebují velké množství kočkolitu, proto si přejí rovněž 50 balení kočkolitu Tigerino. Na obě velká přání můžete kočičkám prostřednictvím Velikonoční nadílky také přispívat.

Protože k srdíčkovému útulku neodmyslitelně patří hafadýlka Belinka, Ebinka a Sárinka, můžete zakoupit dárečky i jim. Přejí si především plná bříška, a proto je možné psím kamarádům přispět na granulky, které mají nejraději a také je můžete podpořit příspěvkem na veterinární péči, za který obrdžíte krásný certifikát.

Vaše příchozí platby můžete sledovat na transparentním účtě: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2400720698

V případě, že máte zájem o potvrzení daru pro daňové účely, napište nám na naši adresu srdickovanadilka@srdickovanadilka.cz 

Děkujeme, že jste nás v předchozí Srdíčkové nadílce podpořili a věříme, že i další Srdíčková nadílka bude úspěšná především pro Srdíčkové kočičky. 

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň a kočičkám přejeme krásné narozeniny!