Vážení a milí dárci,

projekt Srdíčková nadílka vznikl proto, abyste Vy, milí dárci, měli příležitost obdarovat kočičky, které znáte z našeho útulku Srdcem pro kočky, z.s., případně z Facebookových stránek.

Všechny série Srdíčkových nadílek - Vánoční, Velikonoční a Narozeninová - byly velmi úspěšné. Velmi mile jste nás překvapili, dojali a učinili šťastnými především zvířátka v našem útulku, ale také nás, jelikož jste nám ukázali, že naše práce má velký význam pro všechny. Dárky dostaly úplně všechny kočičky i pejskové, přispěli jste na důležité vybavení naší ordinace i kočičích pokojíčků, sypali kočičkám i pejskům do bříšek a spousta z nich od Vás dostala příspěvek na veterinární péči prostřednictvím certifikátů.

Vánoční nadílka 2018 je naším desátým čili jubilejním projektem, a právě proto bychom vám chtěli co nejvíce přiblížit, jak složitá a nákladná je veterinární péče právě pro zubožená a nalezená zvířátka přicházející do útulku z venkovních podmínek, kde musíte začít od nuly a co nejvíce se přiblížit ke stu. O letošních Vánocích Vás čeká změna, budete moci přispívat kočičkám a pejskům na veterinární péči v sedmi různých kategoriích. Stačí si vybrat jednu z oblastí, kterou byste chtěli podpořit, poté zaslat korunky v odpovídající hodnotě objednávky na náš transparentní účet a za každou Vámi vybranou kategorii tentokrát obdržíte krásný certifikát. Dárky v podobě příspěvku na to nejdůležitější, co můžete našim kočičkám darovat – ZDRAVÍ – budou v nabídce od 10. 12. 2018 do 10. 1. 2019 a vy máte jedinečnou příležitost udělat tak radost nejen útulkovým kočičkám, ale také sobě.

Útulek Srdcem pro kočky disponuje kromě hlavní základny ve Vrbičanech, kde bydlí dospělé kočičky ještě depozitem v Novém Strašecí (dříve rakovnické depozitum) určeným pro koťátka a jejich maminky a depozitem v Hostivici, které slouží pro vyřešení případů nad rámec možností útulku anebo ubytování kočiček tak, aby na karanténě nebyly současně kočičky s virózou a "zdravé" čekající na operaci. V  hostivickém depozitu funguje mimo jiné také pokojíček pro dožívající kočičky s chronickým onemocněním ledvin tak, aby měla zvířátka na sklonku života klid a co nejkvalitnější podmínky.

Princip nákupu zůstává takový, jak jste zvyklí. Vy zašlete finanční prostředky v hodnotě dárku, který si kočička přeje (na základě objednávky z tohoto e-shopu) a my zajistíme nákup dárků u našich obvyklých dodavatelů. Pro snadnější orientaci jsme pro Vás ZDE vytvořili podrobný postup, jak nakupovat.

Protože k srdíčkovému útulku neodmyslitelně patří hafadýlka Belinka, Ebinka a Sárinka, zakoupením příspěvku na veterinární péči pomáháte i jim.

Vaše příchozí platby můžete sledovat na transparentním účtě: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2400720698

V případě, že máte zájem o potvrzení daru pro daňové účely, napište nám na naši adresu srdickovanadilka@srdickovanadilka.cz 

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň a přejeme všem požehnané Vánoce